0

KATEGÓRIE

Aspirin 500 mg

6.00 €

TBL 20X500 MG (BLIS.PP/AL)

Množstvo :

Šarža: BT17601
Kategória :Hlava a migréna

Kód produktu: C33061

EAN: 8585028200554

Lieková forma: Tablety, obalené tablety

ŠÚKL kód: 33061

Sklad : 2

Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.
Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.
Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. U detí do 12 rokov sa kyselina acetylsalicylová môže podávať iba pod dohľadom lekára.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená, vyplňte povinné položky.

Vaše hodnotenie *

Potrebujete sa Prihlásiť alebo Zaregistrovať

0 (celkovo)

Na základe 0 komentárov